Vizyon & Misyon

Değerlerimiz

Misyonumuz

Yarn’da amacımız, dünya çapındaki müşterileri tamamen memnun etmektir. Müşterilerimize yenilikçi ve kişiselleştirilmiş lojistik çözümler sunarak ve lojistik giderlerini en aza indirirken, hizmet kalitemizi sürekli yükselterek ve teknolojiye yatırım yaparak.

“Bağla – Takip Et – Teslim Et” felsefemizi izleyerek müşterilerimizi doğru tedarikçiyle buluşturuyoruz.
Temel olarak müşterilerimizin özel gereksinimlerini anlamak, siparişleri vermek ve takip etmek ve son olarak nakliye ve gümrükleme hizmetimiz müşterilerimize zamanında teslimatı garanti ederken teslim etmek.

Güçlü bir yerel bilgi birikimimizle, küreselleşen bir dünyada lojistiğinizi yönetmek için can atıyoruz. Tedarik zincirine benzersiz değer katan deniz taşımacılığı, ihracat, dokümantasyon, denetim ve depolama gibi küresel nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Amacımız, çözüm odaklı düşünmede her zaman iki adım önde olmaktır. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkilere bağlılığı sürdürmenin yanı sıra. Gemi takip sistemimiz, müşterilerimizin tüm süreç boyunca gönderilerini takip etmelerini ve takip etmelerini sağlar.

Vizyonumuz

Yenilik peşindeyiz. Her kıtada teknoloji tabanlı lojistik çözümler sunarken müşterilerimizin kilit lojistik ortağı olmak ve küresel bir lojistik şirketi olmak ve kurmak. Küresel tedarik zincirleri her zamankinden daha karmaşık ve dinamik hale geldikçe, müşterilerimiz iklim değişikliği, kaynak kısıtlaması, atık, etik kaynak kullanımı ve şeffaflığa karlı ve sürdürülebilir yanıtlar geliştirmek için artan zorluklarla ve baskıyla karşı karşıya kalıyor. Yarn Logistics gibi işlerinden anlayan bir ortağa ihtiyaçlar var. Tedarik zincirlerine değer katmak için sektöre sahip içgörü ve uzmanlığımızı uygulayabiliriz. Ustalıkla hazırlanmış ve güvenilir bir şekilde teslim edilen lojistik çözümlerimize ek olarak, müşterilerimiz her etkileşimin dürüstlük ve saygı temelinde yürütüleceğinden emin olabilirler. Lojistik çözümlerimizin müşterilerimizin işletmeleri üzerindeki etkisini anlıyoruz ve başarılarında olumlu bir itici güç olduğumuzu bilmekten gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz, dünyanın tercih edilen tedarik zinciri lojistik şirketi olmaktır. Ürün yelpazemizde müşterilerimizle bağlantı kurmanın, hizmetlerimizi iyileştirmenin ve kalıcı müşteri ilişkileri oluşturmanın daha iyi yollarını geliştirip sunacağız.