ŞİRKET PROFİLİ

HAKKIMIZDA

HİKAYEMİZ

2019 yılında kurulan Yarn, İstanbul merkezli ticari, endüstriyel ve lojistik hizmetler için dünya çapında lider, tam teşekküllü bir nakliye sağlayıcısıdır. Deniz taşımacılığı, ihracat ve uluslararası ticaret konusunda uzmanlaşmıştır.

2022 yılı itibariyle resmi olarak Türk Hükümeti tarafından lisanslı bir nakliye komisyoncusu olduk. Kapsamlı pazar bilgimiz ve sektör deneyimimize dayanarak, yerel ve bölgesel pazarlarda itibarımızı yüksek iş standartlarına bağlılığımızla oluşturduk. Dünya çapında çeşitli iş ortaklarıyla lider şirketlerden biri haline geldiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz. Yüzlerce memnun müşteriye hizmet vermiş ve 50’den fazla destinasyona ulaşmıştır.

Yarn’ın kuruluşundan bu yana şirketimizin üzerine kurulduğu değerleri koruma kararlılığımız bugün de devam ediyor. Yüksek etik standartlar, bireylere saygı ve uzun vadeli ilişkilere bağlılık.

Güçlü ve donanımlı genç kadromuz ile müşterilerimizin ürünlerinin ihtiyaçlarına göre taşıma yöntemlerini belirleyerek taşımalarında alternatifler sunuyoruz. Uluslararası oluşabilecek tüm ithalat ve ihracat yükleriniz için lojistik hizmet vermekten onur duyarız.

Müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz çünkü kargoları dünya çapında güvenli, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde taşıma tutkularını paylaşıyoruz.